Fotokonkurss - pildista lihaveist ! | 01 apr 2013

Üleskutse fotokonkursiks.

Mitmel korral on jutuks olnud, et pildistagem omi lihaloomi. Kevad on selleks kindlasti hea aeg algust teha ja kuna 1. aprillil oli karjalaskepäev, nii on kalendris kirjas vaatamata veel talvisele lumerohkusele, siis kutsun siin kohal kõiki nii Eesti Lihaveisekavatajate Seltsi liikmeid kui ka kõiki teisi fotograafia- ja loomahuvilisi osalema fotokonkursil - pildistame loomi ja jagame oma emotsioone teistega!


Fotokonkursil võib osaleda nii loomaomanik või mööduv matkaja, vanuselist ega muid piiranguid ei ole. Ja ei pea pildistama kindlasti omi loomi, peaasi, et pildid oleksid tehtud Eestis ja fotol oleks vähemalt üks lihaveis. Foto võib olla tehtud nii õues kui laudas või näiteks ka Maamessil.


Osalemine on lihtne - digifoto saada aadressil lihaveis.ee@gmail.com  koos oma ees- ja perekonnanimega, pildi allkirjaga ja märkega, et foto on sinu pildistatud ja lubad foto avaldada ELKS kodulehel lihaveis.ee  (et vältida igasuguseid hilisemaid autoriõiguse/kaitse probleeme). Fotode saatmise tähtaeg 20. mai 2013.


Fotod eksponeerime seltsi kodulehe alamlehel FOTOKONKURSS.  Internetihääletus toimub kodulehel 21.-31. mail. Enim hääli saanud foto saab esilehele! Auhind võidufoto autorile antakse kätte ELKS-i suveseminaril 6. juunil Põlvamaal.


Kõik lihaveiseid pildistama!


Aldo Vaan
Eesti Lihaveisekasvatajate Seltsi juhatuse esimees
Email again:

Kommentaarid: 1

02 apr 13 Jane Mättik: PS! Ja tegemist ei ole aprillinaljaga :) Edu pildijahil!

Lisa kommentaar

Nimi
E-mail
Kommenteeri